Komentowana treść: Amiga Demoscene Archive - nowości
[#1] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
Czy to na pewno są nowe produkcje? :o
[#2] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@ntx, post #1

Nowe na stronie. Zerknij we wcześniejsze informacje, aby dowiedzieć się czym jest A.D.A.
[#3] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@mailman, post #2

Wiem, czym jest A.D.A., ale mimo wszystko wydaje mi się, że news powinien być sformułowany inaczej,

np.:

"Na stronie A.D.A zostały dodane kolejne oldskoolowe produkcje: intro 40k Bananamen/Stellar oraz 2 dema - Total Destruction/Crionics i Shiva/Lamers." OK

Po prostu sformułowanie nowe produkcje jest mylące (moim zdaniem oczywiście), bo już drugi raz myślałem, że to jakieś nowe demka , a przecież najnowsze produkcje także się tam pojawiają :)


Pozdro
[#4] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@ntx, post #3

ntx masz troche racji z tym nowe.. ale chyba juz wszyscy sie przyzwyczaili do tego.
[#5] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
Intro grupy Stellar jrst bardzo kaprysne. Mam je w swoich zbiorach od bardzo dawna.
Z tego co sie orietuje to uruchamia sie poprawnie tylko na jednej konfiguracji: A500 0.5 CHIP/0.5 SLOW.
Nie jest to jedyne demo/intro z tamtych czasow ktore tak grymasi.
[#6] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości

@ntx, post #3

Można i tak, ale też nie jest to prawdziwe, bo tam nie tylko trafiają oldskoolowe produkcje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem